Reflektif Baskı Folyosu - Beyaz Renk BASKILIK Reflektif Folyo 1,24M X 45,7M Düz Desen

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: R3300
  • Stok Durumu: 500
* Fiyat Sorunuz
garanti

Beyaz Renk Baskılık Reflekif Folyo 1,24m X 50m Petekli Düz Desen Baskı Folyosu

Dijital Baskı ve Eco Solvent Baskı için Uygun Reflektif Folyo

Renk: BEYAZ
Ebat: 1,24 metre x 45,7 metre
Malzame: PVC
Desen: Düz    Reflektif folyo - Baskı Folyosu, karanlık ortamlarda üzerine gelen ışığı geri yansıtırlar. Bunu da prizmatik yapısından kaynaklı olarak yapmaktadır. Birçok renk alternatifi ile üretimi gerçekleştirilir.
 
    Reflektif folyoların yapısının oluşumunda prizma ve cam küresi optik elemanlarınca düzgün bir şekilde kaplanması sağlanır. Reflektif folyo üretimde yaklaşık olarak on farklı renk kullanılır. İki farklı baskı şekliyle karşımıza çıkar. Reflektif folyo baskı ve baskı yapılmayan olarak farklılaşır. Baskıda kullanılan reflektif folyo  çok farklı renklerde üretilir. Çok güçlü ve parlak bir yüzeye sahiptir ve bu özelliğiyle mükemmel performans göstermektedirler. Baskı yapılabilen baskı folyosu - reflektif folyo  dijital baskı uygulamalarında kullanılmaktadır. Ayrıca üzerlerine farklı baskı metotları da uygulanabilmektedir. Bir diğer seçenek olan baskı yapılmayan reflektif folyo ürünü de çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu folyo türünde parlak yüzeye baskı yapmak uygun değildir. Ortak özellikleri içinde en belirgin olan her ikisinin de üzerine işlem veya çizim yapılabilmesidir.
 
    Reflektif folyolar farklı yüzeylerde kullanılma özelliğine sahiptir. Kıvrımlı veya düz zemin veya girintili çıkıntılı yerlerde rahatlıkla uygulanabilir. Reflektif folyo her ortamda yansıtma özelliğini çok iyi korur. Gündüz veya gece fark etmeksizin en iyi görünümü sergiler. Islak olması halinde bile yansıtma özelliğini kaybetmez. Reflektif baskı folyolarının yapışkan özellikleri oldukça iyi olup mükemmel performans sunarlar. Reflektif folyo plotter aracılığı ile kesilir ve basınçla yapıştırılarak istenilen yüzeye uygulanır. Işık ve araç farlarından oluşan yansıma aracılığıyla uzaktan bile yazı ve görsellerin görülmesini sağlar. Reflektif folyolar bu mükemmel işlevinden dolayı da pano ve yol tabelalarının yapımında çok fazla tercih edilir ve folyo baskı yapılır. Tehlikeli madde taşıyan araç, ambulans, ağır vasıta gibi taşıtların görünür olmasını çok iyi karşılar. Özellikte trafikteki uyarı işaretlerinde ve yönlendirmelerde önemli bir görev görmektedir.
 
    Reklamcılık alanında oldukça önemli olan reflektif folyo fiyat konusunda da kullanıldığı alana göre farklılık göstermektedirler. Baskı folyosu - reflektif folyo - folyo baskı en iyi fiyatı bulabileceğiniz adres R1,dir.
   
Reflektif Folyo - Baskı Folyosu Kullanım Alanları:

    Reklamcılık alanında dış mekan afişlerinde ve uyarıcı amaçlı iç mekanlarda kullanılmakla beraber, geniş afişlerde kullanımı oldukça yaygındır. Bir diğer kullanım alanı inşaat afişleridir. Trafik uyarı işaretleri ve yönlendirmelerde, trafik uyarı ve bilgi levhalarında, tır ve kamyonlar ile ambulans gibi acil durum araçlarında uyarıcı olarak kullanılmakla beraber, reklamcılık alanında dış mekanlarda ve iç mekanlarda geniş reklam afişleri ve inşaat afişlerinde kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun