Hız Kesici Kasis Nedir ?

Hız Kesici Kasis Nedir ?

Yazar: Hız Kesici Kasis Okunma Sayısı: 347 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Kauçuk Hız Kasisi: Kauçuk türevleri kullanılarak üretilir. Esnek yapıya sahiptir. Karanlıkta veya gece fark edilmesini sağlamak amacıyla üzerine cam kürecikli reflektif band veya reflektif mercek eklenir.

Devamı..!

Delinatör nedir? (Delineator)

Delinatör nedir? (Delineator)

Yazar: Şerit Ayırıcı Okunma Sayısı: 398 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Delinatör (Delineator) yaya ile araç trafiğini ayırmak ve araç trafiğinde yönlendirmek yapmak ve refüj başlarında güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. TPE / TPU(Termoplastik Poliüretan) malzemesinden üretilir ve malzemeden kaynaklanan özellik nedeniyle esnektir, kırılmaz. Bu özelliği sayesinde hem araca zarar vermez hem de kendisi darbeler karşısında uzun ömürlü olabilmektedir. Üzerinde bulunan reflektif folyo şeritler sayesinde karanlıkta kolaylıkla fark edilir, güvenli bir sürüş ortamı oluşmasına yardımcı olur.

Devamı..!

Trafik Güvenlik Aynası Nedir?

Trafik Güvenlik Aynası Nedir?

Yazar: Trafik Aynası Okunma Sayısı: 342 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Trafik Güvenlik Aynası, açık veya kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında, araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında yerleşimi yapılan cam veya akrilik malzemeden üretilen ayna çeşitleridir. Trafik Güvenlik Aynaları dış bükey olarak üretilir ve bu fiziksel şekil nedeniyle geniş bir görüş açısı sunarlar. Görünmeyen noktada yer alan araç veya yayanın görüş alanına alınması nedeniyle önemli bir trafik güvenlik ekipmanıdır.

Devamı..!

Şerit Bariyer Nedir?

Şerit Bariyer Nedir?

Yazar: şerit bariyer Okunma Sayısı: 336 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Pandemi sürecinde İnsanlar İnternet üzerinde şerit bariyer fiyatlarına bakmakta ve online sitelerden şerit bariyer almakta. İnternet'ten şerit bariyer alırken dikkat etmeniz gereken hususlar, şerit bariyer şerit uzunluğu, şerit bariyer de kullanılan malzeme, şerit bariyerin kargodan elinize sağlam ulaşması için ambalajının olup olmadığı. Şerit bariyer satın alırken açıklamalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Devamı..!

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor