Yönlendirme Bariyeri - Şerit Bariyer

Yönlendirme Bariyeri - Şerit Bariyer

Yazar: Yönlendirme Bariyeri Okunma Sayısı: 19 Yayın Tarihi: 03 Oct 2021 Yorum 0

Yönlendirme bariyeri, şerit bariyer, ayaklı şerit bariyer olarak da adlandırılan şerit bariyerler, insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik, düzen ve sosyal mesafenin korunması gereken durumlarda kullanılırlar. Yönlendirme bariyerleri 2 gruba ayrılmaktadır. Ayaklı yönlendirme bariyeri ve duvara monte şerit bariyer. Ayaklı Yönlendirme Bariyeri Müzelerde, törenlerde, açılışlarda, kütüphanelerde, sergilerde, davetlerde, restoran girişlerinde, ödeme noktalarında, vip alanlarında, otellerde ve daha bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Devamı..!

Hız Kesici Kasis

Hız Kesici Kasis

Yazar: Hız Kesici Kasis Okunma Sayısı: 570 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Hız Kesici Yol Kasisi, hız tümseği, yol kasisi araç trafiğini yavaşlatmak, kontrol altına almak amacıyla yol üzerine inşa edilen yükseltilerdir. Kauçuk veya plastik malzemeden üretilebilen hız kesicilerin trafik standartlarına uygun olarak üretilmesi gerekmektedir. Standartlara uygun olarak üretilmeyen hız kesiciler, trafik kazalarına yol açabilir. Hız kesici üzerinde gece görüşü sağlamak amacıyla reflektif (yansıtıcı) olabilmektedir. Bu reflektif malzeme yol kasisinin türüne göre; boya, reflektif folyo veya plastik kedi gözü olabilir.

Devamı..!

Güvenlik Bariyeri

Güvenlik Bariyeri

Yazar: Güvenlik Bariyeri Okunma Sayısı: 653 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Plastik güvenlik bariyeri, Genellikle otoparklarda, yol ayrımlarında, yol çalışmalarında, inşaat çalışmalarında, şantiyelerde, kalabalık alanlarda giriş ve çıkışların kontrollü olmasını gerektiren yerlerde ve iş yeri ve iş güvenliği gerektiren farklı yerlerde uyarıcı amacıyla kullanılmaktadır. Güvenlik bariyeri 150 cm uzunluğunda ve 100 cm yüksekliğindedir. Plastik dolgu ayakları ile birlikte toplamda 12.5 kg ağırlığındadır. Plastik güvenlik bariyerleri ağırlıklı taban yapısı sayesinde devrilmelere karşı güçlü ve mukavemetlidir

Devamı..!

Güvenlik Aynası

Güvenlik Aynası

Yazar: Güvenlik Aynası Okunma Sayısı: 643 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Trafik Güvenlik Aynası, açık veya kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında, araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında yerleşimi yapılan cam veya akrilik malzemeden üretilen ayna çeşitleridir. Trafik Güvenlik Aynaları dış bükey olarak üretilir ve bu fiziksel şekil nedeniyle geniş bir görüş açısı sunarlar. Görünmeyen noktada yer alan araç veya yayanın görüş alanına alınması nedeniyle önemli bir trafik güvenlik ekipmanıdır.

Devamı..!

Şerit Bariyer

Şerit Bariyer

Yazar: Şerit Bariyer Okunma Sayısı: 567 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Şerit Bariyer, sosyal mesafenin korunmasında ve insanların sıra düzenine uyması hususunda yardımcı olan şerit bariyer olarak adlandırılan yönlendirme bariyeri özellikle eczane, hastane, oteller, banka, market, fırın, özel ve resmi kurumlar tarafından çokça rağbet görmektedir

Devamı..!

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor