Hız Kesici Kasis

Hız Kesici Kasis

Yazar: Hız Kesici Kasis Okunma Sayısı: 460 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Yol Kasisi, hız tümseği, yol kasisi araç trafiğini yavaşlatmak, kontrol altına almak amacıyla yol üzerine inşa edilen yükseltilerdir. Kauçuk veya plastik malzemeden üretilebilen hız kesicilerin trafik standartlarına uygun olarak üretilmesi gerekmektedir. Standartlara uygun olarak üretilmeyen hız kesiciler, trafik kazalarına yol açabilir. Hız kesicilerin üzerinde mutlaka gece görüşü sağlamak amacıyla reflektif (yansıtıcı) olmalıdır. Bu reflektif malzeme yol kasisinin türüne göre; boya, reflektif folyo veya plastik kedi gözü olabilir.

Devamı..!

One Way Vision

One Way Vision

Yazar: One Way Vision Okunma Sayısı: 504 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

One Way Vision, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır. One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Devamı..!

Güvenlik Aynası

Güvenlik Aynası

Yazar: Trafik Aynası Okunma Sayısı: 448 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Trafik Güvenlik Aynası, açık veya kapalı otoparklarda, anayol-tali yol kavşaklarında, araç-yaya trafiğinin kesişim noktalarında yerleşimi yapılan cam veya akrilik malzemeden üretilen ayna çeşitleridir. Trafik Güvenlik Aynaları dış bükey olarak üretilir ve bu fiziksel şekil nedeniyle geniş bir görüş açısı sunarlar. Görünmeyen noktada yer alan araç veya yayanın görüş alanına alınması nedeniyle önemli bir trafik güvenlik ekipmanıdır.

Devamı..!

Şerit Bariyer

Şerit Bariyer

Yazar: şerit bariyer Okunma Sayısı: 439 Yayın Tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Yönlendirme bariyeri, şerit bariyer, insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda ; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik ve düzen amaçlı olarak kullanılan şerit bariyer, müzelerde, törenlerde, açılışlarda, kütüphanelerde, sergilerde, davetlerde, restaurant girişlerinde, ödeme noktalarında, sosyal mesafenin korunması gereken durumlarda, vip alanlarında ve daha bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Devamı..!

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor