One Way Vision

One Way Vision

Yazar: One Way Vision Okunma Sayısı: 504 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

Cam Filmi Delikli Folyo, One Way VisionOne Way Vision, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır. One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.

Ön yüze yapılan baskı ile marka, kurumsal imaj, ürün tanıtımı gibi konularda modern çözüme ulaşılırken, aynı zamanda dışarıdan içerinin görünmemesi, firmalar için büyük avantaj haline gelmektedir. Özellikle bayan kuaför, pastane gibi içeride yaşanılanların mahremiyetinin korunması gereken durumlar için One Way Vision baskı kullanıcıya büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bu baskı malzemesinde yakından bakıldığında net olarak fark edilen gözenekli yapısı, baskı aşamasında birçok avantajı da beraberinde getirir. Arka tarafta oturanların görüş alanını etkilememesi büyük avantaj olurken, sadece camlara uygulanan bir malzeme olarak dikkat çekmektedir.


Bu ürün genel olarak cam yüzey giydirilmiş binalarda kullanılmaktadır. Çünkü bu binalar görsellik açısından geniş bir alanı kapladığı için bu alana uygulanan reklamlar insanların dikkatini çok kolay çekmektedir. One way vision (delikli folyo) baskı kullanılan malzemesi yapışkanlı ve delikli folyodur. Bu malzeme esas olarak PVC maddesinden üretilmektedir. Baskı yapılmak istenen yüzey beyaz ve yapışkan yüzeyi de siyah olmaktadır. Yapışkan yüzeyinin siyah olmasının nedeni;  yapıştırılan baskının odanın içerisinden dışarıya bakıldığında rahat bir görüntü sağlamak ve sanki camda böyle bir baskı yokmuş gibi bir izlenim vermek amaçlanmıştır. Ayrıca güneş ışınlarının içeriye girmesi de engellenmektedir. Sizler tarafından reklamı yapılacak ürünün ya da firmanın bilgisayarda görsellikleri hazırlanarak baskıya hazır hale getirilmektedir. HD kalitesinde olan bu baskılar uzaktan bakıldığında hem dikkat çeker hem de insanlarda farklılık yaratmaktadır. Uygulamanın yapılacak olan binanın resmi çekilerek ya da ölçümleri alınarak istenilen ölçülerde baskı yapılabilmektedir. One way vision reklam malzemesini en iyi fiyatlarla reyon1'den temin edebilirsiniz.

 

 

Yorumlar
Yorum Yap