Şerit Bariyer

Şerit Bariyer

Yazar: Şerit Bariyer Okunma Sayısı: 567 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

Şerit Bariyer


Şerit Bariyer Nedir? Şerit Nerelerde Kullanılır ? Şerit Bariyer Özellikleri Nelerdir ?

Şerit Bariyer, Yönlendirme Bariyeri, ayaklı şerit bariyer olarak da adlandırılan şerit bariyerler, insan trafiğinin yoğun olduğu kalabalık alanlarda; insanları doğru şekilde yönlendirme, bilgilendirme, sıraya sokma, güvenlik, düzen ve sosyal mesafenin korunması gereken durumlarda kullanılırlar. Şerit bariyerler 2 gruba ayrılmaktadır. Ayaklı şerit bariyer ve duvara monte şerit bariyer. Ayaklı Şerit Bariyer Müzelerde, törenlerde, açılışlarda, kütüphanelerde, sergilerde, davetlerde, restoran girişlerinde, ödeme noktalarında, vip alanlarında, otellerde ve daha bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Şerit Bariyer, sosyal mesafenin korunmasında ve insanların sıra düzenine uyması hususunda yardımcı olan şerit bariyer olarak adlandırılan yönlendirme bariyeri özellikle eczane, hastane, oteller, banka, market, fırın, özel ve resmi kurumlar tarafından çokça rağbet görmektedir. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayaklı şerit bariyer, paslanmaz olup piyasadaki en kaliteli ve en estetik görünüme sahip şerit bariyerdir. Şerit bariyer mekanizmasında 3 metre şerit uzunluğundadır. Kolayca çekilerek uzatılır ve bırakıldığında kendini otomatik toplar. Şerit bariyer ürünlerimiz Tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ve ambar ile sağlam paketlenmiş olarak gönderilmektedir.

İnternet'ten şerit bariyer alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar, şerit bariyer şerit uzunluğu, şerit bariyer de kullanılan malzemedir. Şerit bariyer satın alırken açıklamalara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Şerit Bariyer özellikleri nedir?

Paslanmaz Çelik

4 noktadan bağlantılı

Paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı gövde seçeneği

Şerit uzunluğu: 3 metre

Şerit genişliği: 5 cm

Şerit renkleri Standart Renkler Kırmızı – Mavi- Siyah Opsiyonel farklı renk seçenekleride sunulmaktadır.

Şeridin çıkmasını önleyen şerit kilidi

Tabanında zemin çizilmesini önleyici lastik

 

Duvara Monte Şerit Bariyer şerit uzunlukları 2,60 metre ile 5 metre arası değişmektedir. Şerit mekanizma duvara tespit edilir ve karşılığı olan sonlandırma aparatı da karşı tarafına monte edilerek kullanılır.


Şerit Bariyer fiyatları, şerit bariyer modelleri ve şerit bariyer çeşitleri uygun fiyatlarla reyon1 ‘de. Şerit bariyer fiyat teklifi almak için bize ulaşın karlı çıkın.

Etiketler: şerit bariyer
Yorumlar
Yorum Yap